SonoQueen

Nieinwazyjny lifting HIFU

Tajemnicą urządzenia SonoQueen jest technologia HIFU – wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa, która w skoncentrowany i precyzyjny sposób przenika w głąb skóry i rozpoczyna w niej proces termo koagulacji. Oddziaływanie fali ultradźwiękowej na skórę właściwą, komórki tłuszczowe oraz powięź mięśniową powoduje, że w skórze błyskawicznie zachodzą procesy regeneracyjne.
Rozgrzana tkanka rozpoczyna intensywne namnażanie kolagenu i elastyny, włókna obkurczają się nadając skórze jędrności, zaś komórki tłuszczowe zostają rozbite. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w urządzeniu – zabiegi SonoQueen są dla Pacjenta bezpieczne i bezbolesne. Efekty terapii zauważalne są po pierwszym zabiegu, natomiast pełnego rezultatu terapeutycznego w postaci odmłodzonej skóry z efektem liftingu Pacjent może oczekiwać po około 3 miesiącach.
Jak przebiega zabieg?
Ze względu na zróżnicowane wielkości kartridża zabiegowego, zabiegi z wykorzystaniem SonoQueen mogą być precyzyjnie dopasowywane do konkretnych obszarów ciała. Tam, gdzie wymagana jest szczególna delikatność i precyzja stosowane są kartridże o głębokości przenikania fali ultradźwiękowej w skórę od 2,00 do 4,5 mm. W zabiegach na ciało, gdzie możliwe jest bardziej agresywne leczenie – kartridże o fali aż do 6 mm.
Innowacyjna technologia HIFU, czyli wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa w skoncentrowany i precyzyjny sposób przenika w głąb skóry i rozpoczyna w niej proces termo koagulacji. Oddziaływanie fali ultradźwiękowej na skórę właściwą, komórki tłuszczowe oraz powięź mięśniową powoduje, że w skórze błyskawicznie zachodzą procesy regeneracyjne. Rozgrzana tkanka rozpoczyna intensywne namnażanie kolagenu i elastyny, włókna obkurczają się nadając skórze jędrności, zaś komórki tłuszczowe zostają rozbite.

Obszary zabiegowe – zastosowania

* Zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie.
* Zmarszczki w delikatnej okolicy oczu lub w okolicy ust.
* Podwójny podbródek.
* Wiotka skóra na twarzy, ramionach czy pośladkach.
* Utrata witalności i elastyczności skóry.
* Nierównomierny koloryt skóry twarzy.

Zalety zabiegu

* Ujędrnienie bez skalpela
* Lifting twarzy, radykalne ujędrnienie i poprawa kondycji skóry na całym ciele są teraz możliwe bez użycia skalpela. Technologia skupionej fali ultradźwiękowej HIFU robi zawrotną karierę w najlepszych klinikach medycyny estetycznej. A zatem nie mogło jej zabraknąć również w naszej klinice.
* Szybkość i precyzja
* Co wyróżnia SonoQueen na rynku? Przede wszystkim ogromna precyzja tego całkowicie nieinwazyjnego zabiegu liftingującego. Dzięki zróżnicowanym kartridżom zabieg liftingujący można błyskawicznie dopasować do leczonego obszaru tak, aby uzyskać optymalne efekty.
* Piękno bez bólu
* Poza tym technologia SonoQueen jest praktycznie bezbolesnym zabiegiem liftingującym!

Przeciwwskazania

Hifu Sonoqueen jest bardzo bezpiecznym zabiegiem, jednak istnieje kilka przeciwwskazań ogólnych do jej zastosowania. Należą do nich:

* Ciąża i okres karmienia.
* Choroby nowotworowe.
* Stany zapalne i wirusowe w miejscu przeprowadzania zabiegu.
* Przerwany naskórek w obszarze poddanym leczeniu.