EMSlimPRO

Najnowocześniejszy elektrostymulator o wysokiej mocy!

Zabieg skierowany jest zarówno do mężczyzn jak i kobiet, którzy nie tylko walczą z otyłością, ale również aktywnych osób, które pragną wymodelować swoją sylwetkę i jednocześnie wyrzeźbić mięśnie. EMSlimPRO wykorzystuję technologię zogniskowanej energii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. Energia ta wywołuje 20 000 skurczy mięśni podczas każdej sesji. W efekcie dochodzi do skurczy supramaksymalnych, których nie da się pobudzić w sposób fizjologiczny. Technologia oddziałuje głęboko na mięśnie, dzięki czemu możliwa jest stymulacja całych grup nerwów, a także skurcz mięśnia w całym jego przekroju.

Efekty zabiegu EMSlimPRO
Jako stymulator nerwowo-mięśniowy po przeprowadzeniu jednej, 30 minutowej sesji daje efekt, który można porównać z wykonaniem 20 000 brzuszków lub 20 000 przysiadów, w zależności czy wykonujemy zabieg na brzuch czy pośladki. Powtórzenie procedury zabiegowej w czterech sesjach redukuje tkankę tłuszczową, wysmukla talię, poprawia wygląd pośladków, ich kształt oraz jędrność. Ponadto dochodzi do wzrostu mięśni oraz redukcji rozejścia mięśnia prostego brzucha – co często spotykane jest u kobiet po urodzeniu dziecka.

Jak przebiega zabieg?

W Klinice ProjectSkin zabieg przeprowadzany jest za pomocą urządzenia medycznego EMSlimPRO. Zabieg składa się z trzech faz stymulacji supramaksymalnej mięśni. Pamiętajcie, że tak intensywne oddziaływanie na mięśnie nie jest możliwe do osiągnięcia nawet podczas bardzo intensywnego treningu. W pierwszej fazie dochodzi do skurczu tężcowego tzw. niezupełnego. Następnie faza druga to tzw. skurcz tężcowy zupełny. Trzeci etap to drgania. Tak intensywna stymulacja wywołuje zmiany w wewnętrznej strukturze mięśni. W efekcie dochodzi do hipertrofii czyli zwiększenia objętości włókien mięśniowych oraz hiperplazji czyli zagęszczenia się włókien mięśniowych. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, jedna sesja trwa 30 minut. Aby uzyskać najlepsze efekty należy powtórzyć zabieg w 4 seriach rozłożonych w kilkudniowych odstępach na przełomie dwóch tygodni.

Obszary zabiegowe – zastosowania

– Wiotki, nieumięśniony brzuch i talia.
– Płaskie, wiotczejące, opadające pośladki.
– Słabe mięśnie brzucha.
– Niewielkie złogi tłuszczu w rejonie pośladków, tali, brzucha.
– Rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie.
– Nieregularna powierzchnia brzucha lub pośladków po liposukcji.
– Kurczenie się i osłabienie mięśni związane z wiekiem.
– Przygotowanie do treningów w przypadku osłabionych mięśni.

Zalety zabiegu

* redukuje tkankę tłuszczową,
* rzeźbi i buduje mięśnie,
* wzmacnia mięśnie brzucha, talii i pośladków,
* zwiększa masę mięśniową w rejonie brzucha z jednoczesną utratą tłuszczu podskórnego,
* redukuje rozstęp mięśni prostych po porodzie,
* ujędrnia i unosi pośladki,
* ujędrnia i napina skórę brzucha,
* wyszczupla talię,
* wygładza i napina skórę po liposukcji,
* ułatwia dalsze, samodzielne treningi mięśni.

Przeciwwskazania:

EMSlimPRO jest bardzo bezpiecznym zabiegiem, jednak istnieje kilka przeciwwskazań ogólnych do jej zastosowania. Należą do nich:

* Ciąża i okres karmienia.
* Choroby nowotworowe.
* Stany zapalne i wirusowe w miejscu przeprowadzania zabiegu.
* Przerwany naskórek w obszarze poddanym leczeniu.
* Rozrusznik serca.