Urządzenia

Zobacz urządzenia, którymi dysponuje nasza klinika

EMSlimPRO – to nieinwazyjne urządzenie, które buduje i rzeźbi mięśnie oraz spala tkankę tłuszczową jednocześnie. Technologia EMSlimPRO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom ponieważ zabieg ten jednocześnie buduje i rzeźbi mięsnie oraz spala tkankę tłuszczową. Technologia ta wykorzystywana jest na takich obszarach ludzkiego ciała jak brzuch oraz pośladki-ponadto może być stosowana do ich bezinwazyjnego liftingu. Zabieg jest skierowany zarówno do mężczyzn jak i kobiet, którzy nie tylko walczą z otyłością, ale również aktywnych osób, które pragną wymodelować swoją sylwetkę i jednocześnie wyrzeźbić mięśnie. Innowacyjna technologia EMSlimPRO wykorzystuję technologię zogniskowanej energii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. Energia ta wywołuje 20 000 skurczy mięśni podczas każdej sesji. W efekcie dochodzi do skurczy supramaksymalnych, których nie da się pobudzić w sposób fizjologiczny. Technologia oddziałuje głęboko na mięśnie, dzięki czemu możliwa jest stymulacja całych grup nerwów, a także skurcz mięśnia w całym jego przekroju.

SonoQueen HIFU – to sprawdzone urządzenie do liftingu twarzy i ciała reprezentujące technologię HIFU. Podczas zabiegu stosowane są ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które intensywnie liftingują i stwarzają efekt wielowymiarowego ujędrnienia skóry. Wykorzystywana w SonoQueen wiązka ultradźwięków potrafi wniknąć aż do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, by na tej drodze rozpocząć proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. Po zabiegu skóra twarzy i ciała staje się napięta, a efekt jej rewitalizacji jest bardzo trwały. SonoQueen znajduje zastosowanie w wielu obszarach, a dzięki precyzji jednej z głowic można nawet wykonywać zabiegi w delikatnych okolicach oczu. Terapia jest nieinwazyjna, przebiega bez bólu i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Jest najmniej inwazyjną kuracją liftingującą. Najlepsze rezultaty przynosi zwykle seria 1-3 zabiegów, przeprowadzanych co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty są widoczne od razu po zabiegu, pozostałe pojawiają się systematycznie w ciągu około trzech miesięcy.

Geneo by Pollogen to urządzenie, które służy do przeprowadzania zabiegu, ktorego działanie opiera się na oczyszczaniu skóry, dzięki zastosowaniu kapsułki Capsugen oraz żelu bogatego w składniki odżywcze, wmasowywanych w jej powierzchnię głowicą Geneo. Dzięki nim tworzone są ogromne ilości bąbelków z wysoką zawartością dwutlenku węgla, które pękają na powierzchni naskórka. W ten sposób zainicjowany zostaje efekt Bohra, co oznacza, że do obszaru zabiegowego kierowana jest krew bogata w tlen. Jednocześnie zwiększa się także jej przepływ w naczyniach włosowatych, a tym samym również pobudzony zostaje metabolizm komórek skóry.
W efekcie działania urządzenia Geneo by Pollogen naskórek złuszcza się, a oczyszczona skóra zaczyna znacznie intensywniej wchłaniać składniki odżywcze z podawanych podczas zabiegu preparatów. Geneo by Pollogen to pielęgnacja zainspirowana naturą, która dzięki wykorzystaniu biologicznych mechanizmów organizmu, daje naszej skórze efekt dotlenienia, rozjaśnienia i odmłodzenia. Zainspirowany został gorącymi źródłami o znanym działaniu terapeutycznym.
Vital Injectot to urządzenie do mezoterapii próżniowej wieloigłowej wyposażone w pięcio lub dziewiecio-igłowy system iniekcji, który pozwala na niezwykle bezpieczne i w pełni kontrolowane wykonywanie zabiegu, a także system próżniowy, zasysający skórę. Specjalista wykonujący zabieg może wybrać dokładną dawkę preparatu, głębokość penetracji oraz prędkość podawania substancji aktywnych, a dodatkowo również poziom siły ssania.
Tixel 2 to urzadzenie wykorzystujace technologie termo-mechanicznej stymulacji frakcyjnej.
System frakcyjnego odmładzania skóry Tixel 2 to jeden z najbardziej pożądanych technologii liftingujących bez użycia skalpela. W aparacie Tixel 2 została wykorzystana technologia TMA (termomechaniczna ablacja). Jest to innowacyjna metoda frakcyjnego odmładzania z wykorzystaniem naturalnego ciepła. Technologia zapewnia szybki i bezpieczny przepływ energii cieplnej do skóry z dużą precyzją. Stanowi to ciekawą alternatywe dla innych zabiegów rewitalizacji skóry.
Do zalet urządzenia Tixel 2 należy: łatwość wykonania zabiegu i szansa na uzyskanie wyraźnej poprawy również w bardziej wymagających okolicach, takich jak: okolice oczodołów. Warto wspomnieć również o możliwości optymalizacji parametrów zabiegu w szerokim zakresie wskazań i wykorzystaniu dodatkowych składników aktywnych, które skuteczniej wnikają do skóry przez powstające mikrokratery ablacji. Ważny jest również szybki czas pełnej rekonwalescencji wynoszący kilka dni oraz możliwość wielokrotnego zastosowania tego samego aplikatora, co zmniejsza koszty zabiegu.
EXILIS ELITE -to urządzenie posiada wielofunkcyjny system, który doskonale radzi sobie z różnymi niedoskonałościami twarzy i ciała – od nadmiaru tkanki tłuszczowej po objawy starzenia się skóry. Urządzenie oddziałuje na tkankę tłuszczową w 3 etapach. Najpierw ma miejsce tzw. rozpoznanie, czyli skierowanie energii na określoną głębszą tkankę tłuszczową. Emisji energii towarzyszy praca zaawansowanego system chłodzenia, który zapobiega przegrzewaniu się skóry. Kolejny etap to izolacja. Wówczas ultradźwięki rozrywają zwłóknienia w strukturach tłuszczowych, dzięki czemu łatwiej jest pozbyć się tłuszczu z organizmu. Następnie ma miejsce dezaktywacja, a więc zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych i ich redukcja. Ta 3-fazowa procedura zastosowana w urządzeniu EXILIS ELITE to obecnie najbardziej nowoczesna technologia modelowania sylwetki i odmładzania skóry.
EXILIS ELITE to nie tylko spektakularne i długotrwałe efekty, ale też maksymalne bezpieczeństwo i komfort zabiegu. Monitoring temperatury tkanki zabezpiecza skórę przed nadmiernym wzrostem temperatury. Zabieg jest bezbolesny i przyjemny – podczas pracy urządzenia pacjenci odczuwają przyjemne ciepło na skórze. System jest wielofunkcyjny, dlatego stosuje się go na niemal każdym obszarze twarzy i ciała, łącznie z delikatnymi okolicami wokół oczu. Zabieg polecany jest nie tylko osobom z nadmiarem tkanki tłuszczowej, ale także oczekującym wyraźnego efektu odmłodzenia skóry. Fale ultradźwiękowe emitowane przez EXILIS ELITE powodują kurczenie rozciągniętych włókien kolagenowych i wypełnienie struktur skóry nowym kolagenem. Efekt liftingu jest w zasadzie natychmiastowy, choć pełne rezultaty zabiegu są widoczne po około miesiącu od jego przeprowadzenia. EXILIS ELITE może być bez obaw stosowany wobec wszystkich fototypów skóry.
Plazma Maglev jest urządzeniem medycznym stanowiącym najnowocześniejsze osiągnięcie w dermatologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Plazma jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma – zjonizowany gaz zawierający takie same ilości ładunków dodatnich, jak i ujemnych, nazywany czwartym (obok ciała stałego, cieczy i gazu) stanem skupienia materii. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania, co skutkuje uniesieniem powiek i efektem ,,otwartego oka”.
Plazma jest jedynym na świecie urządzeniem bipolarnym, produkującym naturalną plazmę w formie jednolitej wiązki, dzięki której skóra w leczonym miejscu napina się, w naturalny sposób odbudowując i wzmacniając tkanki. Wytworzona iskra ma zaledwie 0,1 mm, przez co urządzenie jest niezwykle precyzyjne i bezpieczne. Zabiegi wykorzystujące technologię plazmy dają takie same efekty, jak operacje plastyczne, jednak przeprowadza się je bez użycia skalpela.
Kriolipoliza Coolsculpt PRO to doskonałe urządzenie do redukcji tkanki tłuszczowej bez użycia skalpela. Urządzenie wykorzystuje zjawisko kriolipolizy, czyli uszkadzania komórek tłuszczowych przez niską temperaturę otoczenia.
Zabieg polega na przyłożeniu specjalnie opracowanego aplikatora, który zasysa fałd tłuszczu i chłodzi tkankę między dwoma panelami. CoolSculpt PRO wyposażony jest w specjalne sensory zapobiegające odmrożeniu skóry, dzięki czemu modeluje ciało w sposób całkowicie bezpieczny oraz bezinwazyjny.
Dzięki różnorodnym głowicom dostępnym w naszej Klinice możemy wykonywać zabiegi na wszystkich problematycznych partiach ciała tj.: brzuch, boki, uda, bryczesy, kolana czy ramiona. Urzadzenie niezwykle skutecznie radzi sobie również z tzw. drugim podbródkiem. Jest to zabieg alternatywny dla liposukcji.
HAIR MAX PRO to kombajn trychologiczny, w ktorego sklad wchodzi :
-trychoskop (trichoskop) – cyfrowa kamera wraz z odpowiednim oprogramowaniem, pozwala specjaliście oglądać skórę głowy, mieszki i cebulki włosowe oraz włosy – nawet w 200-krotnym powiększeniu – na ekranie monitora, dzięki czemu możliwa jest dokładna analiza stanu pacjenta z uwzględnieniem poszczególnych faz wzrostu włosa.
-pen z powietrzem pod ciśnieniem, ktory pozwala dezynfekować oraz oczyścić skórę głowy przed wykonaniem właściwego zabiegu w celu przygotowania skóry głowy oraz włosów do przeprowadzenia terapii poprawiającej ich kondycję.
-pistolet do wtłaczania substancji aktywnych pozwala na wykonanie zabiegu infuzji tlenowej, polegającej na wprowadzaniu wraz z tlenem preparatów odżywczych i leczniczych w głębsze warstwy skóry. Infuzja tlenowa w terapii trychologicznej to zabieg i działaniu regenerującym, przeciwzapalnym, przyspieszającym metabolizm komórkowy oraz spowalniającym procesy starzenia się skóry głowy i cebulek włosowych.
-masażer skóry głowy mikroprądami to pobudzający masaż skóry głowy, specjalną głowicą emitującą czerwone światło o długości fali 600-700 nm, które wspomaga metabolizm komórkowy i zwiększa produkcję koenzymu ATP w komórkach skóry głowy. Masaż ten wykorzystuje także działanie mikroprądów, które otwierają mieszki włosowe i umożliwiają substancjom aktywnym skuteczniejszą ich penetrację.
-laser LLLT to terapeutyczny hełm laserowy wyposażony w diody laserowe i diody LED, ktory umożliwia komputerowo sterowane dozowanie określonych przez lekarza fal światła laserowego i ledowego o naukowo dobranej częstotliwości i długości trwania naświetlania dla każdego zakresu fal.

Hialuron Pen Scalpa to nowoczesne urządzenie, które przy użyciu innowacyjnych technologii pozwala uzyskać efekt: wypełniania zmarszczek, powiększania ust oraz modelowania owalu twarzy przy pomocy kwasy hialuronowego bez użycia igły. Możemy łatwo zauważyć, że ryzyko nierównomiernego rozprowadzenia się wypełniacza jest znacznie wyższe przy stosowaniu tradycyjnych igieł. Ponadto ryzyko uszkodzenia tkanek jest znacznie większe przy zastosowaniu metody iniekcyjnej. Urządzenie Hialuron Pen zapewnia 3 razy mniejsze odczucie bólu, niż przy standardowej metodzie igłowej.